חובה למלא שורת חיפוש
 
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|רדיו|אליפות החובבים|ONE Mail דואר ONE|בריאות וכושר|טסים לגמר האלופות
 

בלאט: הדבר הכי טוב היום הוא ששכחנו את אתמול

בלאט: הדבר הכי טוב היום הוא ששכחנו את אתמול
 

שחיתות, נפוטיזם ותהילה: סוסיץ' מגיע לישראל

שחיתות, נפוטיזם ותהילה: סוסיץ' מגיע לישראל
 

דור 3: פרץ בדרכם של גדולי הבלמים במכבי ת"א

דור 3: פרץ בדרכם של גדולי הבלמים במכבי ת"א

מכה להפועל: שבר לשגיב יחזקאל, ייעדר מהדרבי

מכה להפועל: שבר לשגיב יחזקאל, ייעדר מהדרבי

יש חיזוק: לירוי צעירי סגר לעונה בהפועל פ"ת

יש חיזוק: לירוי צעירי סגר לעונה בהפועל פ"ת
(פרסומת) 

אתם קובעים: מיהו שחקן החודש בליגת העל?

אתם קובעים: מיהו שחקן החודש בליגת העל?

אתם קובעים: מי מאמן החודש שלכם בליגת העל?

אתם קובעים: מי מאמן החודש שלכם בליגת העל?

0:3 לבני יהודה על הכח, 0:0 לקריית גת עם ר"ג

0:3 לבני יהודה על הכח, 0:0 לקריית גת עם ר"ג

אכזבה בבית"ר י-ם, חיזוק צפוי להגיע בינואר

אכזבה בבית"ר י-ם, חיזוק צפוי להגיע בינואר

תורג'מן ואבוחצירה בסגל, עמאשה וכליבאת בחוץ

תורג'מן ואבוחצירה בסגל, עמאשה וכליבאת בחוץ

ניס מועמד להיות שגריר הכבוד של הכדורגל הגרמני

ניס מועמד להיות שגריר הכבוד של הכדורגל הגרמני

מעל 600 מאבטחים בדרבי: לא חוסכים בחיי אדם

מעל 600 מאבטחים בדרבי: לא חוסכים בחיי אדם

דריכות בב"ש: הפ' עכו לא פחות קשה ממכבי חיפה

דריכות בב"ש: הפ' עכו לא פחות קשה ממכבי חיפה

רן בן שמעון השעה את בן בן יאיר עד להודעה חדשה

רן בן שמעון השעה את בן בן יאיר עד להודעה חדשה

כץ: יכול להיות שטעינו לגבי המעבר לסמי עופר

כץ: יכול להיות שטעינו לגבי המעבר לסמי עופר

אחרי שמונה חודשים: סולארי צפוי לפתוח בהרכב

אחרי שמונה חודשים: סולארי צפוי לפתוח בהרכב

אסולין יחזור להרכב נגד מכבי נתניה, דיין ייבדק

אסולין יחזור להרכב נגד מכבי נתניה, דיין ייבדק

ק"ש מחפשת תמיכה: זה המבחן האמיתי של הקהל

ק"ש מחפשת תמיכה: זה המבחן האמיתי של הקהל
(פרסומת) 

סילבה ופלקאו יחמיצו את הדרבי של מנצ'סטר

סילבה ופלקאו יחמיצו את הדרבי של מנצ'סטר

לואיס אנריקה: מוזר עבורי להתכונן לקראת סלטה

לואיס אנריקה: מוזר עבורי להתכונן לקראת סלטה

ג'רארד: נצטרך לראות אם אמשיך לשחק בליברפול

ג'רארד: נצטרך לראות אם אמשיך לשחק בליברפול

שאלקה גברה על אוגסבורג, חטאפה על לה קורוניה

שאלקה גברה על אוגסבורג, חטאפה על לה קורוניה

תומאס מולר: אני לא מצפה שנוביל 0:5 במחצית

תומאס מולר: אני לא מצפה שנוביל 0:5 במחצית
(פרסומת) 

מהספסל בנתניה: רכבת ההרים של אריק מקולום

מהספסל בנתניה: רכבת ההרים של אריק מקולום

רנדל לא עוצר, טיוס לא משקר והיינס לא מתחבר

רנדל לא עוצר, טיוס לא משקר והיינס לא מתחבר
(פרסומת) 

צסק"א גברה על צדביטה, שיא קריירה לספאנוליס

צסק"א גברה על צדביטה, שיא קריירה לספאנוליס

ראוניץ', נישיקורי וברדיך עלו לאליפות סוף השנה

ראוניץ', נישיקורי וברדיך עלו לאליפות סוף השנה

אתם כבר מוכנים, אבל איך בוחרים מירוץ?

אתם כבר מוכנים, אבל איך בוחרים מירוץ?

אברטון שברה שיא ההכנסות עם 28 מיליון ליש"ט

אברטון שברה שיא ההכנסות עם 28 מיליון ליש"ט
ה-NBA יקבל כ-30 מיליון דולר בשנה מהבנק...
חדשות נוספות...
כדורגל ישראלי
כדורגל עולמי
כדורסל ישראלי
כדורסל עולמי
ספורט אחר
אולימפי
ארגוני ספורט
אקסטרה

לוח תוצאות
חדשות
אין משחקים פעילים
ליגה לאומית מחזור - 9
1
1
בני-לוד
הפועל ירושלים
1
1
עירוני טבריה
מכבי אחי נצרת
0
1
מכבי הרצליה
הפועל עפולה
0
0
הפועל ר"ג
עירוני קרית-גת
3
0
בני יהודה
הכח עמידר ר"ג
ליגה ספרדית מחזור - 10
1
2
לה-קורוניה
חטאפה
ליגה גרמנית מחזור - 10
1
0
שאלקה
אוגסבורג
ליגה צרפתית מחזור - 12
1
1
מונאקו
ריימס
ליגה בלגית מחזור - 14
2
0
זולט וורגם
גנק
ליגה רוסית מחזור - 12
1
0
רוסטוב
אוראל
ליגה טורקית מחזור - 8
2
1
גלאטסראיי
קאסימפסה
ליגה סקוטית מחזור - 12
2
1
סט. ג'ונסטון
מאת'רוול
ליגה פורטוגלית מחזור - 9
1
0
בנפיקה ליסבון
ריו אבה
ליגה פולנית מחזור - 14
1
1
גורניק לצ`נה
לכיה גדנסק
3
2
קורונה קיאלצה
ויסלה קראקוב
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 15
2
1
נוריץ`
בולטון
גרמניה ליגה שניה מחזור - 12
0
0
פורטונה דיסלדורף
אינגולשטאדט
1
1
קרלסרוהה
סנדהאוסן
0
1
אוניון ברלין
גרויתר פירת`
צרפת ליגה שניה מחזור - 13
0
3
אוקזר
ברסט
3
0
קלרמונט
נים
1
2
קרטייה
סושו
3
0
דיז'ון
אז`קסיו
1
0
טרואה
אורליאן
1
0
גפק'ו אז'קסיו
שאטורו
2
1
לאבאל
טור
2
0
לה האבר
ארלה
יורוליג שלב 1 מחזור - 3
81
85
נפטונאס
אולימפיאקוס
72
76
צדביטה זאגרב
צסק"א מוסקבה
75
69
מלאגה
לימוז'
74
81
באיירן מינכן
מילאנו
86
67
ברצלונה
זגורז'לץ
91
90
לבוראל קוצ'ה
גלאטסראיי
ליגה צרפתית סל מחזור - 6
62
60
פאריס-לוולואה
וילרבאן
כדורגל אוקראינה
2
1
מטאלורג דונייצק
שחטאר דונייצק
כדורגל דנמרק
2
0
מידטיילנד
נורדסלנד
כדורגל רומניה
3
0
סטיאווה בוקרשט
דינמו בוקרשט
כדורגל צ'כיה
1
0
מלאדה בולסלאב
בוהמיאנס
אנגליה ליגה שניה
2
1
אקרינגטון סטנלי
מורקאמב
ליגה א' דרום מחזור - 7
1
3
מכבי קרית מלאכי
הפועל הוד-השרון
1
4
הפועל אזור
בית"ר כפ"ס
2
2
מ.ס. שיכון המזרח
סקציה נס ציונה
0
1
הפועל מורשה רמה"ש
מכבי קביליו יפו
0
0
מכבי שעריים
הפועל מחנה-יהודה
1
1
הפועל כפר-שלם
מכבי ב"ש
1
0
מכבי עמישב פ"ת
מ.ס כפר-קאסם
ליגה א' צפון מחזור - 7
2
1
הפועל מגדל-העמק
הפועל הרצליה
2
1
הפועל בית-שאן
מכבי מעלות תרשיחא
0
2
איחוד מג'דל כרום
עירוני קרית-אתא
1
2
הפועל אסי גלבוע
בית"ר נהריה
1
2
מכבי א.א.פאחם
מכבי צור-שלום
2
0
הפועל חדרה
מ.ס כרמיאל צפת
סוד אמריקנה
4
2
סאו פאולו
אמלק
1
0
בוקה ג'וניורס
סרו פורטנו
MLS- ליגת ה
2
1
ניו יורק
קנזס סיטי
כדורעף מחזור - 3
3
0
מכבי ת"א
אליצור הוד השרון
0
3
מנשה חדרה/עמק חפר
הפועל כפ"ס
נ.ב.א
98
105
אורלנדו
וושינגטון
90
95
קליבלנד
ניו-יורק
97
91
מינסוטה
דטרויט
120
102
דאלאס
יוטה
93
90
קליפרס
אוקלהומה סיטי
ליגת ווינר מחזור - 7
17:00
מכבי פ"ת
מכבי חיפה
18:00
הפועל חיפה
בני סכנין
18:30
מ.ס. אשדוד
הפועל רעננה
19:30
הפועל עכו
הפועל ב"ש
ליגה אנגלית מחזור - 10
14:45
ניוקאסל
ליברפול
17:00
ארסנל
ברנלי
17:00
צ`לסי
ק.פ.ר
17:00
אברטון
סוונסי
17:00
האל
סאות`המפטון
17:00
לסטר
ווסט ברומיץ`
17:00
סטוק סיטי
ווסטהאם
ליגה ספרדית מחזור - 10
17:00
גרנאדה
ריאל מדריד
19:00
אתלטיקו מדריד
קורדובה
21:00
ברצלונה
סלטה ויגו
23:00
ריאל סוסיאדד
מלאגה
ליגה איטלקית מחזור - 10
16:00
נאפולי
רומא
19:00
אמפולי
יובנטוס
21:45
פארמה
אינטר
ליגה גרמנית מחזור - 10
16:30
מיינץ
ורדר ברמן
16:30
המבורג
באייר לברקוזן
16:30
האנובר 96
איינטרכט פרנקפורט
16:30
שטוטגרט
וולפסבורג
19:30
באיירן מינכן
בורוסיה דורטמונד
ליגה צרפתית מחזור - 12
18:00
לוריין
פאריס סן-ז`רמן
21:00
גנגאן
באסטיה
21:00
ליל
סנט אטיין
21:00
מץ
קון
21:00
מונפלייה
אביאן
21:00
ניס
ליון
ליגה הולנדית מחזור - 11
19:30
אייאקס
דורדרכט
20:45
פיינורד
זוולה
20:45
טוונטה אנסחדה
הירנביין
21:45
פ.ס.וו. איינדהובן
דן האג
ליגה בלגית מחזור - 14
15:30
אנדרלכט
לוקרן
19:00
סטנדרד ליאז`
מכלן
21:00
סרקל ברוז'
קורטריק
21:00
בוורן
אוסטנד
ליגה רוסית מחזור - 12
15:00
צסק"א מוסקבה
זניט סנט. פטרסבורג
ליגה טורקית מחזור - 8
13:30
גנצ'לרבירליג'י
בסקשהיר
16:00
בורסאספור
סיבאספור
19:00
אקהיסאר
טרבזונספור
ליגה יוונית מחזור - 9
15:00
פלאטניאס
פאס ג`יאנינה
17:15
וורויה
פאניוניוס
19:30
אסטרס טריפוליס
אולימפיאקוס
ליגה קפריסאית מחזור - 8
17:00
דוקסה קאטוקופיה
אפולון לימסול
19:00
אתניקוס אקנאס
אפואל ניקוסיה
ליגה סקוטית מחזור - 12
17:00
סלטיק
אינברנס
17:00
דנדי יונייטד
סט. מירן
17:00
המילטון
פרטיק
17:00
קילמרנוק
דנדי
ליגה שוייצרית מחזור - 14
18:45
פ.צ. ציריך
לוצרן
21:00
פ.צ. באזל
גראסהופרס
ליגה פורטוגלית מחזור - 9
18:00
פנאפיל
אשטוריל
20:00
גימארייש
ספורטינג ליסבון
22:15
פורטו
נסיונאל מדיירה
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 14
21:15
גודוי קרוז
בלגראנו
23:00
חימנסיה לה-פלאטה
ראסינג קלוב
23:00
קילמס
ולס סרספילד
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 15
14:15
וולבס
בירמינגהאם
17:00
בלקבורן
רדינג
17:00
בלקפול
איפסוויץ`
17:00
ברנטפורד
דרבי קאונטי
17:00
קרדיף סיטי
לידס
17:00
צ`רלטון
שפילד וונסדיי
17:00
האדרספילד
נוטינגהאם
17:00
רות'רהאם
מידלסברו
17:00
ווטפורד
מילוול
17:00
וויגאן
פולהאם
19:15
בורנמות'
ברייטון
ליגה איטלקית שניה מחזור - 12
16:00
אבלינו
קטאניה
16:00
קארפי
ויצ'נזה
16:00
קרוטונה
פרוג'יה
16:00
ליבורנו
בולוניה
16:00
פסקארה
ספציה
16:00
פרו ורצ'לי
בארי
16:00
טרנאנה
צ'יטאדלה
16:00
טראפני
ברשיה
16:00
וירטוס אנטליה
וירטוס לאנסיאנו
ספרד ליגה שניה מחזור - 11
17:00
מיורקה
לוגו
19:00
אלאבס
אלקורקון
19:00
ברצלונה ב`
ספורטינג חיחון
19:15
ליאגוסטרה
סנטאנדר
21:00
לאס פאלמאס
אלבסטה
21:00
סבאדל
מיראנדס
גרמניה ליגה שניה מחזור - 12
14:00
היידנהיים
דארמשטד
14:00
נירנברג
סט. פאולי
צרפת ליגה שניה מחזור - 13
15:00
ניור
נאנסי
כדורגל אוסטריה
17:00
אוסטריה וינה
שטורם גראץ
19:30
זלצבורג
אדמירה ואקר
19:30
ניושטאד
גרודיג
19:30
ריד
וולפסברגר
כדורגל רומניה
20:30
אסטרה גיורגיו
פיאטרה נמאט
MLS- ליגת ה
22:00
קולומבוס
ניו אינגלנד
ליגה ספרדית סל מחזור - 5
22:00
בילבאו באסקט
סביליה
22:00
אנדורה
גראן קנאריה
ליגה איטלקית סל מחזור - 4
21:30
אנל ברינדיסי
טרנטו
21:30
רג'יו אמיליה
ס. פזארו
ליגת העל לנוער מחזור - 7
10:30
בית"ר טוברוק
הפועל חיפה
10:45
הפועל פ"ת
מ.ס. אשדוד
11:00
עירוני ק"ש
הפועל ב"ש
11:00
מכבי חיפה
הפועל רעננה
11:00
הפועל ר"ג
הפועל ת"א
11:00
הפועל ראשל"צ
מכבי פ"ת
12:00
מכבי ת"א
מכבי נתניה
14:45
סקציה נס ציונה
בית"ר ירושלים
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 14
3
0
בנפילד
אולימפו
ליגה יוונית סל מחזור - 4
17:00
ניו קיפיסיה
אפולון פטראס
17:00
קאוד דראמאס
אריס סלוניקי
17:00
קולוסוס רודוס
פנאלפסיניאקוס
17:00
פאוק סלוניקי
קורואיווס
17:00
רת'ימנו
פאניוניוס
ליגה צרפתית סל מחזור - 6
21:00
בולאזה
שאלון
21:00
ריימס
לה מאן
21:00
נאנסי
שולה
21:00
אורליאן
לה האבר
21:00
אורטז
דיז'ון
21:00
רואן
נאנטר
ליגה טורקית סל מחזור - 4
17:00
בשיקטאש
טרבזונספור
17:00
בסקשהיר
אולין אדירנה
17:00
אוסק
דרושפאקה
18:00
באנביטספור
טד קולג'ילר
18:00
טלקום אנקרה
גאזייאנטר
19:00
פנרבחצ'ה אולקר
טופאש בורסה
ליגה אדריאטית מחזור - 6
18:00
לבסקי סופיה
נובו מסטו
20:00
אולימפיה לובליאנה
מטאלאק
ליגה א' צפון מחזור - 7
14:00
מכבי ד.א. כרמל
הפועל קטמון
20:00
עירוני נשר
מ.ס. גבעת אולגה
ליגה א' דרום מחזור - 7
20:00
הפועל אשקלון
הפועל מרמורק
כדורעף מחזור - 3
20:00
הפועל ירושלים
נבחרת האקדמיה
נ.ב.א
89
97
אינדיאנה
ממפיס
108
114
שיקאגו
קליבלנד
93
81
מילווקי
פילדלפיה
94
89
פיניקס
סן-אנטוניו
103
94
סקרמנטו
פורטלנד
111
118
לייקרס
קליפרס
ליגת ווינר מחזור - 7
20:15
מכבי נתניה
הפועל פ"ת
ליגת ווינר סל מחזור - 5
19:35
הפועל אילת
מכבי אשדוד
19:40
הפועל ת"א
גלבוע/גליל
20:45
הפועל ירושלים
מכבי ת"א
ליגה אנגלית מחזור - 10
15:30
מנצ`סטר סיטי
מנצ`סטר יונייטד
18:00
אסטון וילה
טוטנהאם
ליגה ספרדית מחזור - 10
13:00
אתלטיק בילבאו
סביליה
18:00
ויאריאל
ולנסיה
20:00
לבאנטה
אלמריה
22:00
אלצ`ה
אספניול
ליגה איטלקית מחזור - 10
16:00
קייבו
סאסואולו
16:00
סמפדוריה
פיורנטינה
16:00
טורינו
אטאלנטה
16:00
אודינזה
גנואה
21:45
מילאן
פאלרמו
ליגה גרמנית מחזור - 10
16:30
בורוסיה מנשנגלדבאך
הופנהיים
18:30
פ.צ. קלן
פרייבורג
18:30
פאדרבורן
הרטה ברלין
ליגה צרפתית מחזור - 12
15:00
נאנט
ראן
18:00
בורדו
טולוז
22:00
מארסיי
לאנס
ליגה הולנדית מחזור - 11
13:30
אוטרכט
ויטסה ארנהיים
15:30
אלקמאר
אקסלסיור רוטרדם
15:30
גו אהד איגלס
הראקלס אלמלו
15:30
ווילם II
קמבור
17:45
כרונינגן
נאק ברדה
ליגה בלגית מחזור - 14
15:30
ליארסה
גנט
19:00
שרלרואה
קלאב ברוז'
21:00
ווסטרלו
מוסקרון
ליגה רוסית מחזור - 12
12:30
לוקומוטיב מוסקבה
דינמו מוסקבה
15:30
מורדוביה סארנסק
קרסנודאר
18:00
קובאן
ספרטק מוסקבה
ליגה טורקית מחזור - 8
13:30
גזיאנטפספור
מרסין אידמניורדו
13:30
ריזספור
ארצ'יאספור
19:00
בשיקטאש
פנרבחצ'ה
ליגה יוונית מחזור - 9
15:00
ארגוטליס
פאוק סלוניקי
17:15
ניקי וולו
קרקיירה
17:15
פאנטוליקוס
קסאנטי
17:15
פאנטראקיקוס
אופי כרתים
19:30
פנאתינאיקוס
אטרומיטוס
ליגה קפריסאית מחזור - 8
16:00
אומוניה ניקוסיה
איה נאפה
16:00
אופלוס
א.א.ק. לרנקה
18:00
א.א.ל לימסול
ארמיס
ליגה שוייצרית מחזור - 14
14:45
יאנג בויז
ואדוז
14:45
סיון
אראו
17:00
סט. גאלן
תון
ליגה פורטוגלית מחזור - 9
18:00
ג'יל ויסנטה
ארוקה
18:00
מאריטימו
מורירנסה
18:00
פאסוס פריירה
ויטוריה סטובאל
21:15
אקדמיקה
בראגה
ליגה פולנית מחזור - 14
14:00
גורניק ז`בז`ה
פוגון סזצין
16:30
קרקוביה קראקוב
זביצ`ה
16:30
שלאסק וורוצלאב
לך פוזנאן
19:00
לגיה ורשה
רוך צ`ורז`וב
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 14
21:00
סן לורנסו
בוקה ג'וניורס
21:00
טיגרה
לאנוס
23:15
ארסנל
אינדפנדיינטה
ליגה ברזילאית מחזור - 32
21:00
קריסיאומה
סאו פאולו
21:00
קרוזיירו
בוטאפוגו
21:00
סאנטוס
אינטרנסיונל
21:00
ספורט רסיפה
פיגוורנסה
ליגה איטלקית שניה מחזור - 12
13:30
לאטינה
פרוזינונה
19:00
וארזה
מודנה
גרמניה ליגה שניה מחזור - 12
14:30
איינטרכט בראונשווייג
אלן
14:30
FSV פרנקפורט
אוהה
14:30
בוכום
מינכן 1860
ספרד ליגה שניה מחזור - 11
13:00
אוסאסונה
בטיס
18:00
ויאדוליד
ג`ירונה
19:00
סראגוסה
טנריפה
19:15
רקראטיבו הואלבה
נומנסיה
22:00
לגאנס
פונפראדינה
ליגה ספרדית סל מחזור - 5
13:15
סראגוסה באסקט
מורסיה
13:15
מלאגה
סן סבסטיאן
13:30
ברצלונה
חובנטוד בדאלונה
13:40
ריאל מדריד
ולנסיה
14:00
אוברדוירו
טנריף
19:00
לבוראל קוצ'ה
מנרסה
19:30
אסטודיאנטס
פואנלבראדה
ליגה איטלקית סל מחזור - 4
19:15
קאנטו
וירטוס בולוניה
19:15
קאזרטה
פיסטויה באסקט
19:15
ואנולי קרמונה
אורלנדינה
20:00
אומנה ונציה
וארזה
21:30
רומא
דינמו ססארי
ליגה יוונית סל מחזור - 4
17:00
טריקאלה
פנאתינאיקוס
נ.ב.א
22:30
קליפרס
סקרמנטו
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 14
12:01
רוסאריו סנטראל
אתלטיקו רפאלה
ליגה ברזילאית מחזור - 32
12:01
גויאש
פלומיננזה
12:01
גרמיו
ויטוריה
12:01
קורינתיאנס
קוריטיבה
ליגה טורקית סל מחזור - 4
12:01
אנאדולו אפס
קרשיאקה
ליגה אדריאטית מחזור - 6
12:01
ציבונה זאגרב
ז'ולנוקי אולאי
12:01
MZT סקופיה
צדביטה זאגרב
12:01
ק.ק. איגוקאה
פרטיזן בלגרד
12:01
הכוכב האדום בלגרד
בודוצ'נוסט
MLS- ליגת ה
12:01
ריאל סולט לייק
לוס אנג'לס
נ.ב.א
12:01
שארלוט
ממפיס
12:01
ניו-אורלינס
דאלאס
12:01
אורלנדו
טורונטו
12:01
פילדלפיה
מיאמי
12:01
וושינגטון
מילווקי
12:01
אטלנטה
אינדיאנה
12:01
דטרויט
ברוקלין נטס
12:01
יוסטון
בוסטון
12:01
מינסוטה
שיקאגו
12:01
אוקלהומה סיטי
דנבר
12:01
יוטה
פיניקס
12:01
גולדן סטייט
לייקרס
גליצ'ים    
מי בדרך לרבנות?
תתכוננו להזיע
ספורט בטלוויזיה
יום שבת 01.11.2014
19:25:  כדורגל- גרמנית שניה, דיסלדורף נגד אינגולשטאדט
21:25:  כדורגל- ליגה גרמנית, שאלקה נגד אוגסבורג
20:30:  טניס- טורניר פאריס
09:30:  סנוקר- אליפות העולם מסין
22:00:  אגרוף
00:00:  ספורט מוטורי יום שבת
15:00:  כדורגל- ליגה לאומית, בני יהודה נגד הכח עמידר ר"ג
21:45:  כדורגל- ליגה סקוטית, סט. ג'ונסטון נגד מאת'רוול
תמונת הסקר
מי שחקן חודש אוקטובר בליגת העל?
שלח