חובה למלא שורת חיפוש
 
ראשי|תוצאות LIVE|ONE VOD|הימורי ספורט|גליצ'ים|הימורי סוסים|Winner|רדיו|אליפות החובבים|ONE Mail דואר ONE|בריאות וכושר|טסים לגמר האלופות
 

סוארס וצ'אבי בהרכב ברצלונה, איסקו ב-11 של ריאל

סוארס וצ'אבי בהרכב ברצלונה, איסקו ב-11 של ריאל
 

0:0 לליברפול עם האל, 0:1 לארסנל על סנדרלנד

0:0 לליברפול עם האל, 0:1 לארסנל על סנדרלנד
 

חדשות טובות: ודאד איביסביץ' יחמיץ את ישראל

חדשות טובות: ודאד איביסביץ' יחמיץ את ישראל

"מול הפועל אין שחקנים טובים, יש שחקנים רעים"

"מול הפועל אין שחקנים טובים, יש שחקנים רעים"

גיא חיימוב חולה ולא ישחק הערב מול הפועל חיפה

גיא חיימוב חולה ולא ישחק הערב מול הפועל חיפה
(פרסומת) 

מכבי חיפה הגיעה להסדר בנוגע למחירי כרטיסים

מכבי חיפה הגיעה להסדר בנוגע למחירי כרטיסים

רק 1:1 למכ' ת"א מול רעננה, 0:2 לחיפה על אשדוד

רק 1:1 למכ' ת"א מול רעננה, 0:2 לחיפה על אשדוד

חרזי: צריכים לשחק עם הלב ולהשיג תוצאה טובה

חרזי: צריכים לשחק עם הלב ולהשיג תוצאה טובה

קריית גת במקום ה-1 אחרי 0:1 על הפועל כפ"ס

קריית גת במקום ה-1 אחרי 0:1 על הפועל כפ"ס

"פלא שאוהדי בית"ר הצליחו לכתוב בלי שגיאות"

"פלא שאוהדי בית"ר הצליחו לכתוב בלי שגיאות"

איגייבור תורגל בהרכב, אך ננזף במהלך האימון

איגייבור תורגל בהרכב, אך ננזף במהלך האימון

סטנוייביץ' יבטל את הקנסות אם השקט יישמר

סטנוייביץ' יבטל את הקנסות אם השקט יישמר

אוחנה ע"ח אבו ענזה, בראון ימשיך עם 3 בהגנה

אוחנה ע"ח אבו ענזה, בראון ימשיך עם 3 בהגנה

לחץ בנתניה: לוי וסירגי מחוץ להרכב, בכורה לפירס

לחץ בנתניה: לוי וסירגי מחוץ להרכב, בכורה לפירס

אבו יונס: אחרי השבוע שעברנו, אני רוצה ניצחון

אבו יונס: אחרי השבוע שעברנו, אני רוצה ניצחון

עזאם מול האקסית, אוסטוינד: אנו במומנטום טוב

עזאם מול האקסית, אוסטוינד: אנו במומנטום טוב
(פרסומת) 

פטיש בראש: סיטי הפסידה 2:1 בחוץ לווסטהאם

פטיש בראש: סיטי הפסידה 2:1 בחוץ לווסטהאם

35 דקות לסינטאיהו סלליך בניצחון מאריבור בליגה

35 דקות לסינטאיהו סלליך בניצחון מאריבור בליגה

היחיד: כריסטיאנו מגיע בכושר שיא לקלאסיקו

היחיד: כריסטיאנו מגיע בכושר שיא לקלאסיקו

המלך לואיס: אנריקה רוצה ניצחון על הנמסיס

המלך לואיס: אנריקה רוצה ניצחון על הנמסיס

טובים השניים: "ניימסי" באים לטרוף את מדריד

טובים השניים: "ניימסי" באים לטרוף את מדריד

ואן חאל: רוצה שהקבוצה שלי תשחק כמו צ'לסי

ואן חאל: רוצה שהקבוצה שלי תשחק כמו צ'לסי
(פרסומת) 

קרע במפשעה ליבזורי, הפועל תחפש מחליף לבראון

קרע במפשעה ליבזורי, הפועל תחפש מחליף לבראון
(פרסומת) 

בלאט, לברון והישראלים: ליגת ה-NBA מתחילה

בלאט, לברון והישראלים: ליגת ה-NBA מתחילה

2 נק' למקל בניצחון דאלאס, כספי לא שותף בקינגס

2 נק' למקל בניצחון דאלאס, כספי לא שותף בקינגס

סרינה תתמודד מול האלפ בגמר אליפות סוף השנה

סרינה תתמודד מול האלפ בגמר אליפות סוף השנה

אלאן יוסטס שבר את שיא העולם בקפיצה מגובה

אלאן יוסטס שבר את שיא העולם בקפיצה מגובה

אל תיפלו שם: טעויות שכיחות של מתאמנים בריצה

אל תיפלו שם: טעויות שכיחות של מתאמנים בריצה

קריסטל יקר ערך: פאלאס לא תימכר לג'וש האריס

קריסטל יקר ערך: פאלאס לא תימכר לג'וש האריס
הקלאסיקו - משחק מיליארד היורו הראשון
חדשות נוספות...
כדורגל ישראלי
כדורגל עולמי
כדורסל ישראלי
כדורסל עולמי
ספורט אחר
אולימפי
ארגוני ספורט
אקסטרה

לוח תוצאות
חדשות
ליגה צרפתית מחזור - 11
מחצית 1
0
פאריס סן-ז`רמן
בורדו
ליגה שוייצרית מחזור - 13
'14 0
0
תון
אראו
ליגה קפריסאית מחזור - 7
מחצית 0
0
דוקסה קאטוקופיה
אומוניה ניקוסיה
ליגה יוונית מחזור - 8
'89 0
0
לבאדיאקוס
פאניוניוס
ליגה פורטוגלית מחזור - 8
מחצית 0
1
בואבישטה
פאסוס פריירה
מחצית 0
0
מורירנסה
ג'יל ויסנטה
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 14
'90 3
1
בולטון
ברנטפורד
ליגה יוונית סל מחזור - 3
רבע 4 64
66
קאוד דראמאס
פאוק סלוניקי
ליגה לאומית מחזור - 8
1
1
מכבי יבנה
הפועל נצרת-עילית
1
0
הפועל ניר רמה"ש
מכבי הרצליה
2
1
הפועל ראשל"צ
הפועל ר"ג
1
0
הכח עמידר ר"ג
בית"ר ת"א/רמלה
1
0
עירוני קרית-גת
הפועל כפ"ס
ליגה ספרדית מחזור - 9
3
0
סלטה ויגו
לבאנטה
ליגה גרמנית מחזור - 9
0
1
ורדר ברמן
פ.צ. קלן
ליגה צרפתית מחזור - 11
0
2
טולוז
לאנס
ליגה הולנדית מחזור - 10
2
0
דן האג
דורדרכט
ליגה בלגית מחזור - 12
0
1
ליארסה
מכלן
ליגה רוסית מחזור - 11
1
0
אוראל
ארסנל טולה
ליגה טורקית מחזור - 7
2
1
קראבוקספור
אקהיסאר
2
0
קאסימפסה
קוניאספור
ליגה סקוטית מחזור - 11
1
0
אברדין
מאת'רוול
ליגה פולנית מחזור - 13
1
0
בלחטוב
גורניק ז`בז`ה
3
2
ויסלה קראקוב
פודבסקידזי
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 14
3
0
פולהאם
צ`רלטון
ליגה איטלקית שניה מחזור - 10
1
2
טרנאנה
טראפני
0
0
מודנה
בולוניה
גרמניה ליגה שניה מחזור - 11
2
0
לייפציג
בוכום
2
5
גרויתר פירת`
FSV פרנקפורט
1
2
אלן
אוניון ברלין
צרפת ליגה שניה מחזור - 12
2
1
אז`קסיו
ולנסיאן
3
0
אנז`ר
קלרמונט
1
0
ארלה
ניור
2
1
שאטורו
טור
0
1
נים
אוקזר
1
1
אורליאן
קרטייה
1
1
סושו
לאבאל
3
0
ברסט
גפק'ו אז'קסיו
יורוליג שלב 1 מחזור - 2
97
63
ז`לגיריס קובנה
ניז'ני נובגורוד
75
82
דינמו ססארי
אנאדולו אפס
71
60
לימוז'
צדביטה זאגרב
87
84
מלאגה
אלבה ברלין
63
57
אולימפיאקוס
לבוראל קוצ'ה
75
76
אוניקס קאזאן
ריאל מדריד
ליגה צרפתית סל מחזור - 5
83
91
אורטז
ריימס
86
64
וילרבאן
בורג אן ברס
כדורגל דנמרק
1
2
סילקבורג
ווסטסלנד
כדורגל רומניה
1
1
אוטלול גלאטי
גז מתאן מדיאש
2
3
בראשוב
קראיובה
כדורגל סלובקיה
3
3
באנסקה
פודבסקידזיה
כדורגל אירלנד
1
1
אתלון
בריי וונדררס
2
1
בוהמיינס
דרי סיטי
2
0
דונדלק
קורק סיטי
1
0
שמרוק רוברס
לימריק
1
4
סליגו רוברס
סט.פטריק
1
0
יו.סי. דבלין
דרוגהדה
כדורגל נורבגיה
1
2
ולרנגה
אוד גרינלנד
כדורגל קרואטיה
3
0
זאגרב
זאדאר
ליגה א' דרום מחזור - 6
1
3
מכבי ב"ש
מכבי עמישב פ"ת
1
1
הפועל מחנה-יהודה
הפועל מורשה רמה"ש
1
1
מכבי קביליו יפו
מ.ס. שיכון המזרח
ליגה א' צפון מחזור - 6
4
0
מכבי מעלות תרשיחא
מכבי א.א.פאחם
0
0
בית"ר נהריה
מכבי ד.א. כרמל
1
2
הפועל הרצליה
עירוני נשר
קדם עונה NBA ליגת
79
88
שארלוט
אינדיאנה
109
103
דטרויט
פילדלפיה
88
85
ניו אורלינס
דאלאס
סוד אמריקנה
0
1
דפורטיבו קפיאטה
בוקה ג'וניורס
ליגת ווינר מחזור - 5
0
4
מכבי פ"ת
הפועל ב"ש
19:30
מכבי חיפה
הפועל רעננה
19:30
מ.ס. אשדוד
הפועל פ"ת
19:30
מכבי נתניה
בני סכנין
19:30
עירוני ק"ש
הפועל חיפה
ליגת העל לנוער מחזור - 6
1
1
הפועל רעננה
מכבי ת"א
ליגה אנגלית מחזור - 9
2
1
ווסטהאם
מנצ`סטר סיטי
1
0
סאות`המפטון
סטוק סיטי
0
2
סנדרלנד
ארסנל
2
2
ווסט ברומיץ`
קריסטל פאלאס
0
0
ליברפול
האל
19:30
סוונסי
לסטר
ליגה ספרדית מחזור - 9
0
1
אלמריה
אתלטיק בילבאו
19:00
ריאל מדריד
ברצלונה
21:00
ולנסיה
אלצ`ה
23:00
קורדובה
ריאל סוסיאדד
23:00
אייבר
גרנאדה
ליגה איטלקית מחזור - 8
0
4
אמפולי
קליארי
19:00
פארמה
סאסואולו
21:45
סמפדוריה
רומא
ליגה גרמנית מחזור - 9
1
0
הופנהיים
פאדרבורן
0
1
בורוסיה דורטמונד
האנובר 96
4
5
איינטרכט פרנקפורט
שטוטגרט
2
0
אוגסבורג
פרייבורג
3
0
הרטה ברלין
המבורג
19:30
באייר לברקוזן
שאלקה
ליגה צרפתית מחזור - 11
מחצית 1
0
פאריס סן-ז`רמן
בורדו
21:00
באסטיה
מונאקו
21:00
קון
לוריין
21:00
אביאן
נאנט
21:00
ריימס
מונפלייה
ליגה הולנדית מחזור - 10
19:30
ויטסה ארנהיים
נאק ברדה
20:45
אלקמאר
כרונינגן
20:45
הראקלס אלמלו
ווילם II
21:45
אייאקס
גו אהד איגלס
ליגה בלגית מחזור - 12
19:00
בוורן
גנק
21:00
שרלרואה
אוסטנד
21:00
ווסטרלו
קורטריק
21:00
זולט וורגם
סרקל ברוז'
ליגה רוסית מחזור - 11
2
0
אמקאר פרם
רוסטוב
0
0
טורפדו מוסקבה
קובאן
ליגה טורקית מחזור - 7
0
1
סיבאספור
ריזספור
19:00
בליקסירספור
בורסאספור
19:00
פנרבחצ'ה
גנצ'לרבירליג'י
ליגה סקוטית מחזור - 11
2
0
דנדי
המילטון
1
0
אינברנס
דנדי יונייטד
0
0
פרטיק
סט. ג'ונסטון
2
2
סט. מירן
רוס קאונטי
ליגה שוייצרית מחזור - 13
'14 0
0
תון
אראו
21:00
פ.צ. באזל
סיון
ליגה קפריסאית מחזור - 7
מחצית 0
0
דוקסה קאטוקופיה
אומוניה ניקוסיה
19:00
א.א.ק. לרנקה
א.א.ל לימסול
ליגה יוונית מחזור - 8
0
0
פאס ג`יאנינה
קאלוני
'89 0
0
לבאדיאקוס
פאניוניוס
19:30
אטרומיטוס
ארגוטליס
ליגה פורטוגלית מחזור - 8
מחצית 0
1
בואבישטה
פאסוס פריירה
מחצית 0
0
מורירנסה
ג'יל ויסנטה
22:15
ארוקה
פורטו
ליגה פולנית מחזור - 13
1
4
לכיה גדנסק
שלאסק וורוצלאב
0
2
פיאסט גליביצה
יגילוניה ביאלישטוק
19:00
פוגון סזצין
קרקוביה קראקוב
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 13
21:00
אינדפנדיינטה
טיגרה
22:00
ולס סרספילד
בנפילד
אנגליה - ליגת משנה מחזור - 14
1
0
מילוול
קרדיף סיטי
0
8
בירמינגהאם
בורנמות'
'90 3
1
בולטון
ברנטפורד
1
1
ברייטון
רות'רהאם
1
2
דרבי קאונטי
וויגאן
2
2
איפסוויץ`
האדרספילד
1
2
לידס
וולבס
1
1
מידלסברו
ווטפורד
1
3
נוטינגהאם
בלקבורן
3
0
רדינג
בלקפול
0
0
שפילד וונסדיי
נוריץ`
ליגה איטלקית שניה מחזור - 10
1
1
אבלינו
וירטוס לאנסיאנו
3
1
קטאניה
ויצ'נזה
2
2
קרוטונה
צ'יטאדלה
1
1
לאטינה
ברשיה
0
1
ליבורנו
ספציה
0
5
פסקארה
קארפי
0
0
פרו ורצ'לי
פרוג'יה
2
1
וארזה
בארי
1
0
וירטוס אנטליה
פרוזינונה
ספרד ליגה שניה מחזור - 10
1
0
מיורקה
סבאדל
19:00
סנטאנדר
אלאבס
19:15
בטיס
רקראטיבו הואלבה
21:00
פונפראדינה
לאס פאלמאס
גרמניה ליגה שניה מחזור - 11
1
1
קייזרסלאוטרן
פורטונה דיסלדורף
0
4
סט. פאולי
קרלסרוהה
צרפת ליגה שניה מחזור - 12
1
0
טרואה
דיז'ון
כדורגל אוסטריה
19:30
אוסטריה וינה
ניושטאד
כדורגל סלובניה
0
1
זאברץ'
מאריבור
ליגה איטלקית סל מחזור - 3
21:30
וארזה
רג'יו אמיליה
ליגה יוונית סל מחזור - 3
69
64
אריס סלוניקי
אפולון פטראס
רבע 4 64
66
קאוד דראמאס
פאוק סלוניקי
72
75
קורואיווס
רת'ימנו
68
79
פנאלפסיניאקוס
ניו קיפיסיה
60
98
פאניוניוס
טריקאלה
ליגה צרפתית סל מחזור - 5
21:00
שאלון
נאנסי
21:00
דיז'ון
פאריס-לוולואה
21:00
גראבלין
רואן
21:00
לה האבר
שטרסבורג
21:00
נאנטר
בולאזה
ליגת העל לנוער מחזור - 6
1
2
מכבי פ"ת
בית"ר טוברוק
1
2
הפועל חיפה
הפועל ר"ג
0
2
מ.ס. אשדוד
מכבי חיפה
1
3
מכבי נתניה
סקציה נס ציונה
1
1
בית"ר ירושלים
הפועל ב"ש
2
2
עירוני ק"ש
הפועל ראשל"צ
2
1
הפועל ת"א
הפועל פ"ת
ליגה פורטוגלית מחזור - 8
0
1
ויטוריה סטובאל
גימארייש
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 13
1
0
בלגראנו
רוסאריו סנטראל
ליגה טורקית סל מחזור - 3
12:01
גאזייאנטר
בשיקטאש
12:01
בסקשהיר
באנביטספור
12:01
טד קולג'ילר
אוסק
12:01
דרושפאקה
טלקום אנקרה
12:01
קרשיאקה
טורקו סלצ'וק
ליגה אדריאטית מחזור - 5
12:01
ז'ולנוקי אולאי
לבסקי סופיה
12:01
נובו מסטו
MZT סקופיה
12:01
בודוצ'נוסט
ציבונה זאגרב
12:01
מגה ויזורה
אולימפיה לובליאנה
ליגה א' דרום מחזור - 6
20:45
מ.ס כפר-קאסם
הפועל אשקלון
ליגת ווינר מחזור - 5
20:15
הפועל עכו
מכבי ת"א
ליגת ווינר סל מחזור - 4
19:35
מכבי אשדוד
הפועל חולון
19:40
גלבוע/גליל
הפועל ירושלים
20:45
מכבי חיפה
הפועל ת"א
ליגה אנגלית מחזור - 9
15:30
טוטנהאם
ניוקאסל
15:30
ברנלי
אברטון
18:00
מנצ`סטר יונייטד
צ`לסי
ליגה ספרדית מחזור - 9
13:00
מלאגה
ראיו ואיקאנו
18:00
אספניול
לה-קורוניה
20:00
סביליה
ויאריאל
22:00
חטאפה
אתלטיקו מדריד
ליגה איטלקית מחזור - 8
16:00
קייבו
גנואה
16:00
יובנטוס
פאלרמו
16:00
אודינזה
אטאלנטה
19:00
צ'זנה
אינטר
19:00
לאציו
טורינו
19:00
נאפולי
ורונה
21:45
מילאן
פיורנטינה
ליגה גרמנית מחזור - 9
16:30
וולפסבורג
מיינץ
18:30
בורוסיה מנשנגלדבאך
באיירן מינכן
ליגה צרפתית מחזור - 11
15:00
ראן
ליל
18:00
גנגאן
ניס
18:00
סנט אטיין
מץ
22:00
ליון
מארסיי
ליגה הולנדית מחזור - 10
13:30
קמבור
פיינורד
15:30
זוולה
הירנביין
15:30
אוטרכט
פ.ס.וו. איינדהובן
17:45
אקסלסיור רוטרדם
טוונטה אנסחדה
ליגה בלגית מחזור - 12
15:30
קלאב ברוז'
גנט
19:00
אנדרלכט
סטנדרד ליאז`
21:00
מוסקרון
לוקרן
ליגה רוסית מחזור - 11
12:30
ספרטק מוסקבה
לוקומוטיב מוסקבה
15:30
דינמו אופה
צסק"א מוסקבה
18:00
זניט סנט. פטרסבורג
מורדוביה סארנסק
ליגה טורקית מחזור - 7
13:30
מרסין אידמניורדו
אסקיסהירספור
16:00
טרבזונספור
גזיאנטפספור
19:00
בסקשהיר
גלאטסראיי
ליגה שוייצרית מחזור - 13
17:00
ואדוז
גראסהופרס
17:00
פ.צ. ציריך
סט. גאלן
ליגה קפריסאית מחזור - 7
18:00
ארמיס
איה נאפה
19:00
אנורתוסיס
אופלוס
19:00
אפואל ניקוסיה
נאה סאלאמיס
ליגה סקוטית מחזור - 11
15:00
סלטיק
קילמרנוק
ליגה יוונית מחזור - 8
15:00
אופי כרתים
אסטרס טריפוליס
17:15
קרקיירה
פלאטניאס
17:15
פאנטוליקוס
פאנטראקיקוס
17:15
פאוק סלוניקי
וורויה
19:30
אולימפיאקוס
פנאתינאיקוס
ליגה פורטוגלית מחזור - 8
18:00
אשטוריל
בלננשש
18:00
נסיונאל מדיירה
אקדמיקה
20:00
ספורטינג ליסבון
מאריטימו
22:15
בראגה
בנפיקה ליסבון
ליגה פולנית מחזור - 13
16:30
לך פוזנאן
גורניק לצ`נה
19:00
זביצ`ה
לגיה ורשה
מוק' יורו עד גיל 17
14:30
ישראל
קזחסטן
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 13
20:00
אסטודיאנטס
קילמס
20:00
לאנוס
סן לורנסו
23:15
בוקה ג'וניורס
דפנסה וחוסטיסיה
גרמניה ליגה שניה מחזור - 11
14:30
אינגולשטאדט
היידנהיים
14:30
סנדהאוסן
אוהה
14:30
מינכן 1860
איינטרכט בראונשווייג
ספרד ליגה שניה מחזור - 10
13:00
אלבסטה
ויאדוליד
18:00
ג`ירונה
מיראנדס
18:00
לוגו
ליאגוסטרה
18:00
ספורטינג חיחון
אוסאסונה
19:15
אלקורקון
סראגוסה
20:00
טנריפה
ברצלונה ב`
22:00
נומנסיה
לגאנס
ליגה ספרדית סל מחזור - 4
13:15
פואנלבראדה
סראגוסה באסקט
13:15
סן סבסטיאן
ברצלונה
13:30
חובנטוד בדאלונה
אוברדוירו
13:30
מורסיה
סביליה
14:00
גראן קנאריה
מלאגה
19:00
ולנסיה
אסטודיאנטס
20:00
טנריף
ריאל מדריד
20:00
מנרסה
אנדורה
21:45
לבוראל קוצ'ה
בילבאו באסקט
ליגה איטלקית סל מחזור - 3
19:15
טרנטו
קאנטו
19:15
אורלנדינה
רומא
19:15
פיסטויה באסקט
ואנולי קרמונה
19:15
אבלינו
ס. פזארו
19:15
וירטוס בולוניה
קאזרטה
21:30
מילאנו
אומנה ונציה
ליגה יוונית סל מחזור - 3
12:30
אולימפיאקוס
קולוסוס רודוס
17:00
פנאתינאיקוס
א.א.ק. אתונה
ארגנטינה - אפרטורה מחזור - 13
12:01
ניואלס אולד-בויס
גודוי קרוז
12:01
אולימפו
ראסינג קלוב
ליגה טורקית סל מחזור - 3
12:01
גלאטסראיי
אולין אדירנה
12:01
טרבזונספור
פנרבחצ'ה אולקר
ליגה אדריאטית מחזור - 5
12:01
זאדאר
הכוכב האדום בלגרד
12:01
פרטיזן בלגרד
מטאלאק
ליגה א' דרום מחזור - 6
12:01
סקציה נס ציונה
הפועל אזור
ליגה א' צפון מחזור - 6
12:01
מכבי צור-שלום
איחוד מג'דל כרום
12:01
עירוני קרית-אתא
הפועל חדרה
אבא בפעם החמישית
היא נושמת צהוב
מתגרשים אחרי חצי שנה
ספורט בטלוויזיה
יום שבת 25.10.2014
19:25:  כדורגל- גרמנית שניה, לייפציג נגד בוכום
21:25:  כדורגל- ליגה גרמנית, ורדר ברמן נגד פ.צ קלן
21:40:  כדורגל- צ'מפיונשיפ, פולהאם נגד צ'רלטון
22:00:  אגרוף
03:00:  בייסבול יום שבת- סן פרנסיסקו גיאנטס נגד קנזס סיטי רויאלס
15:00:  טניס ATP- טורניר ולנסיה
14:30:  טניס WTA- המאסטרס מסינגפור
15:00:  טניס ATP- טורניר באזל
תמונת הסקר
איך ייגמר הקלאסיקו הראשון של העונה?
שלח